EL GAUCHO – TO SPRÁVNE MIESTO NA STEAK

Jedlo je naša vášeň a kvalita veľký záväzok. Predovšetkým od toho sa bude odvíjať Váš zážitok v El Gaucho.

Naším najväčším želaním je, aby ste mali El Gaucho v pamäti ako značku pre najlepší steak. Alebo ešte lepšie, miesto pre ten najlepší steak.

História sa opakuje, a po krátkej prestávke otvárame novú reštauráciu El Gaucho v Bratislave, akú si naši zákazníci zaslúžia. Sme inšpirovaní úspechom našich sesterskych reštaurácií El Gaucho v Juhovýchodnej Ázii, vo Vietname a Thajsku, a prinášame Vám vynikajúcu steakhousovú kuchyňu, prvotriedny servis a výnimočnú atmosféru.

Naše mäso je najvyššej USDA kvality, lebo chceme ponúkať ten najzdravši a najchutnejši steak. Taktiež ďalšie jedlá a populárne steakhouse klasiky, su pripravované exkluzívne z čerstvých surovín, aby bol Váš gastronomický zážitok nezabudnuteľný.

Nezaostáva ani naša vínna karta zostavená profesionálnym someliérom, v ktorej nájdete vína zo známych regiónov a vinárstiev celého sveta.

Život je príliš krátky neužívať si v El Gaucho. Spravte si rezerváciu už dnes.

VENTÚRSKA 1, 811 01 BRATISLAVA

Otváracie hodiny: Denne od 11:30 do 21:00 hod.

Ventúrska ulica, jedna z dvoch najstarších ulíc Bratislavy, bola oddávna ulicou palácov. Svoje šľachtické sídla tu mali grófi Pálffy, Zichy, knieža de Pauli aj vážený rod Erdödyovcov. Dnes si tu podáva ruku minulosť s prítomnosťou – pod okanami historických budov vyrástli kaviarne, vinárne a reštaurácie. Aj im vďačí ulica za to, že sa stala jedným z najbľúbenejších miest na posedenie v centre mesta.

El Gaucho nájdete v historickej budove Erdödyho paláca na Ventúrskej ulici číslo 1. Elegantné prostredie s príjemnou atmosférou si môžete užiť v barovej časti s vinotékou alebo jednej z reštauračných miestností. Jedinečný šarm dodávajú pôvodné klenbové stropy a obrovské oblúkové okná s výhľadom na ulicu, kde Vás od jari do jesene čaká vonkajšia terasa. Každá z dvoch rešaturačných miestností môže byť v prípade záujmu exkluzívne rezervovaná pre súkromnú akciu.

O súkromných podujatiach sa viac dozviete na podstránke Súkromné podujatia / Akcie.

Fajčiarsky priestor nájdete na vonkajšej terase. Parkovanie odporúčame v garážach hotelov Carlton alebo Park Inn Danube. Najbližšie stanovište taxíkov pri Americkej ambasáde na Hviezdoslavovom námestí č. 4.

NAŠE MENU

Prebuďte svoje chute aperitívom, dovoľte, aby sa šťavnaté mäso rozpustilo vo vašich ústach, zalovte v najnovších pokladoch vinotéky, nájdite u nás pokojné útočisko pred ruchom okolitého sveta.

Sme hrdí na to, že Vám ponúkame vynikajúce jedlá, pri príprave ktorých používame len to najkvalitnejšie dostupné mäso z USA – USDA Prime a Choice Black Angus. Základom našej kuchyne je nefalšovaná chuť mäsa z prirodzene chovaného dobytka spojená s ponukou klasických steakhousových jedál, rovnako ako aj moderné pojatie prípravy, použitia ingrediencií a ich kombinácií.

Vychutnajte si našu Argentínu!

Prajete si dostávať naše novinky emailom?

Nové lokality, mimoriadne ponuky, exkluzívne degustácie vína, výročné oslavy, nové jedálne lístky, sviatky a ďalšie.